Witam!! Na blogu u Krysi http://klubkotajasna8.blogspot.com/2017/09/fotograficzny-konkurs-jesienny-2017.html ogłoszono knkurs na jesiennego kota i nasza Jena postanowiła wziąć w nim udział:)))Kotka ma dopiero 5 miesięcy ale jest prawdziwą"Damą":)))Wiem,że to jest już ostatni dzień na zgłoszenie się do zabawy:)Ale dopiero dzisiaj zobaczyłam to na blogu "Moje krzaki i Ptaki"Konkurs rozpocznie sie 2 października na blogu u Krysi:)
Witam!! Przyznam się Wam szczerze,że nie za bardzo idzie mi ten tygrysek:(((A to dlatego,że jest niesamowita ilość kolorów i np.zielonych od jasnego do ciemnego jest aż 11, a od czarnego do jasno-brązowego jest 10!!!Można dostać poplątania.Ale nie poddaję się i staram się postawić chociaż parę krzyżyków dziennie.Ile już ten tygrysek ode mnie usłyszał-to lepiej nie mówić!!!Dam radę!!! Tak było ostatnio:
A tak wygląda na dzień dzisiejszy:
Ostatnio wymieniałam się na Facebooku naparstkami z Tatianą z Uzbekistanu i takie naparstki otrzymałam od niej
Są to pierwsze naparstki w mojej kolekcji z Uzbekistanu:) Dziękuję za wszystkie komentarze oraz za to,że tu zaglądacie:)
Witam! Właśnie przyniosłam od ramiarza oprawiony obraz"Punkt na skale".Moim zdaniem wygląda imponująco.Bardzo jestem dumna z tego haftu!!Piszecie w komentarzach,że szybko mi to idzie.Nie jest do końca to prawdą.Ten akurat haft rozpoczęłam w czerwcu.Większość to pół-krzyżyki,a więc szybko je się stawiało.Tak wygląda efekt końcowy:
A Wam jak się podoba???? Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zaczęła kolejnego haftu:
Jak myślicie co to będzie????? Od Ewci otrzymałam takie oto przepiękne naparstki:
Bardzo Ci Ewa dziękuję-są przepiękne:))) Dziękuję za każdy komentarz i za to,że tu zaglądacie:)
Witam! Zostało mi trochę włóczki,z której robiłam sweterek rozpinany i postanowiłam ją wykorzystać na zrobienie pulowerka.Bardzo jestem z niego zadowolona;
Gosia na blogu http://kgosia.blogspot.com/ pod koniec lipca ogłosiła Candy w który między innymi były do wygrania naparstki.Oczywiście zapisałam się do zabawy i...udało mi się wygrałam takie oto piękności:
Jestem bardzo szczęśliwa:))) Jeszcze chciałabym Wam pokazać co u Leny i kotków.Lena bardzo zaprzyjaźniła się z Albercikiem i świetnie się"dogadują"
A Jena najchętniej spędza czas pod samochodem syna:)
Również nasza 8 letnia kotka polubiła Lenę i od czasu do czasu nawet razem chwilkę się bawią:
Witam!! Skończyłam swój haft"Punkt na skale"';) Teraz tylko pozostało go oprawić:) Ostatnio było tak:
A po skończeniu wygląda tak:
Bardzo fajnie się haftowało ponieważ większość haftu to pół-krzyżyki.Myślę,że po oprawieniu będzie widać cały efekt tego,moim zdaniem,przepięknego haftu:) W tygodniu spotkała mnie ogromna niespodzianka. Otóż czytając blog Gosi http://kgosia.blogspot.com/ zobaczyłam,że ogłosiła Candy i dowiedziałam się,że zbiera magnesiki.Zaproponowałam jej,że mogę przesłać jej magnesiki z Bolesławca co uczyniłam.Parę dni po wysyłce przyszła do mnie niespodziewana przesyłka w której były między innymi 2 naparstki których nie mam w swoich zbiorach.Bardzo się ucieszyłam aczkolwiek nie spodziewałam się.Było to bardzo miłe zaskoczenie.Gosiu bardzo Ci dziękuję za te naparsteczki.Na prawdę jestem bardzo szczęśliwa!!!
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i za to,że tu zaglądacie:)